רכבים מליסינג

רכבים מליסינג הפכו בשנים האחרונות למבוקשים בקרב הקהל הישראלי, ולמעשה, בעולם כולו. ניתן לראות כי שוק הליסינג מציע מגוון רחב של פתרונות לקנייה של רכבים, כאשר רכבים מליסינג עומדים בראש הרשימה. כיום, במקום לחפש רכב מפרטי, לחפש בעיתונים, אתרי האינטרנט השונים, חברת ליסינג מציעה תכנית פשוטה ונוחה של מימון לקנייה של רכב חדש, יד ראשונה או שניה, בהתאם לתקציב ולדרישות של הלקוח. רכבים מליסינג הינם למעשה רכבים אשר מוצעים ללקוח לצרכים של רכישה או השכרה. יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים רבות אשר הוקמה בשנת -2001. כמו כן, לבעלי החברה ניסיון של למעלה מ-25 שנים בענף הרכב. החברה עוסקת בליסינג תפעולי לשוק העסקי והפרטי,השכרת רכב, מסחר ברכב מיד ראשונה וטרייד אין. יורודרייב מאופיינת ברמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל אחד מלקוחותיה גדול וקטן כאחד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק יחס אישי לכל קהל לקוחותיה. כמו כן, החברה מציעה היצע רחב של רכבים מליסינג, רכב למכירה יד 2, רכישת רכב, שכירת רכב ועוד.

רכב למכירה יד 2

רכב למכירה יד 2 הינה עסקה כלכלית מוצלחת ומבוקשת במיוחד בישראל. רכישה של רכב יד שניה מונעת הפסד גדול, ושחיקת הערך של רכב חדש. חברת ליסינג למעשה מחזיקה היצע רחב ומגוון של רכבים יד שניה, ובכך מעניקה פתרון מקצועי ואפקטיבי.

רכישת רכב

יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים רבות אשר הוקמה בשנת -2001. כמו כן, לבעלי החברה נסיון של למעלה מ-25 שנים בענף הרכב. החברה עוסקת בליסינג תפעולי לשוק העסקי והפרטי,השכרת רכב, מסחר ברכב מיד ראשונה וטרייד אין. יורודרייב מאופיינת ברמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל אחד מלקוחותיה גדול וקטן כאחד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק יחס אישי לכל קהל לקוחותיה. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי רכישת רכב לקהל לקוחות רחב.

שכירת רכב

על מנת לבצע תהליך נכון ומדויק של שכירת רכב חשוב במיוחד לפנות לחברת ליסינג אשר מתמחה בתחום ומחזיקה בניסיון רב. כך תוכלו להבטיח מחיר נוח, רכב אשר מתאים לצרכים ולתקציב שלכם, ולקבל ביטחון ושקט נפשי.