רכבים למכירה | יורודרייב
 
 

הנהלה ומשרדים: מתחם פי גלילות  | ליסינג והשכרה עסקית (לעסקים בלבד): זאב בלפר 16, כפר סבא  |  מכירה: סחרוב 12, ראשל"צ

2188*

מאמרים:

רכבים למכירה

היכן כדאי לרכוש רכבים למכירה
 
השוק של רכבים למכירה רווי במכוניות מכל הסוגים והשנתונים. פרט לכך, היום קל יותר למכור רכב ישן ולקנות רכב חדש, בגלל ההסדרים הנוחים המוצעים ע"י סוכנויות רכב, המציעות הסדרים כמו שיטות ליסינג מגוונות וטרייד אין.
 
מתי כדאי לרכוש רכבים למכירה מסוכנות רכב
שוק הרכב, מוצף בכלי רכב המוצעים למכירה, מצב שהוא מצוין לקונים, אך עגום מאד עבור המוכרים. היות ואתם כבעלי רכב, רוצים ליהנות משני הכיוונים, למכור את הרכב שלכם במחיר טוב, אבל גם לקנות רכב אחר, במחיר מצוין, ההחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם היא למכור את הרכב הישן לסוכנות רכב, ונכון, לקנות רכב אחר, מאותה הסוכנות.

שיטה שמאד מקובלת היום של מכירה ורכישת רכב באותו המקום, היא שיטת הטרייד-אין. אתם מוכרים את רכב הישן לאותו הסוכן, שאצלו אתם אמורים לקנות את הרכב החדש.

היתרון של שיטת הטרייד אין, הוא עצום לעומת מכירת רכבים לאנשים שהגיעו אליכם באמצעות מודעה, וכמובן, שתמיד עדיף לקנות רכב מגורם שאתם מכירים וסומכים עליו.

בשיטת טרייד אין, אתם מוכרים את הרכב שלכם לסוכנות אמינה ורצינית, וקונים רכב שאתם יודעים מי היו בעליו הקודמים, מקבלים אחריות על המצב המכאני שלו, ומשלמים עליו את המחיר האמיתי, לעיתים קרובות, בהסדר תשלומים ארוך ונוח מבחינתכם.
 
מדוע כדאי לקנות רכבים למכירה בשיטת ליסינג פרטי
שיטה כדאית ביותר לנהג הישראלי, היא רכישת רכב חדש, או כמעט חדש, היא באמצעות שיטת ליסינג פרטי. בהרבה מקרים, רכבים למכירה הנמכרים בשיטה ליסינג פרטי, הינם כלי רכב חדשים לגמרי, עם אפס קילומטרז', שסוכנות הרכב היא גם היבואן או עובדת ישירות עם היבואן, ומוכרת אותם לחברות ולאנשים פרטיים בשיטת ליסינג.

עובדי חברות או אנשים פרטיים יכולים לרכוש רכבים חדשים, בשיטת ליסינג תפעולי או בשיטת ליסינג פרטי. שיטת ליסינג תפעולי מאפשרת לעובדי חברות, לרכוש רכב חדש בעזרת ממון של הארגון או החברה המעסיקה אותם. אנשים פרטיים הרוצים לרכוש רכב חדש באמצעות ליסינג פרטי, יכולים להגיע להסדר עם סוכנות הרכב שאצלה הם מתכוונים לרכוש את הרכב החדש.
 
חברת יורו דרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ, מעניקה שירותי ליסינג תפעולי לחברות וארגונים, וליסינג פרטי לאנשים פרטיים, אשר רוצים ליהנות מתנאי רכישה הוגנים וכדאיים, מחברה המעניקה שירותים ברמה גבוהה, אמינה ומקצועית.
 
 


יצירת קשר:

חייגו עכשיו 2188*
או מלאו פרטיכם:

שעות פעילות:
א'-ה 8:00-17:00 (רמת השרון, ראשון, 
כפר סבא)
ו – 8:00-13:00
שבת (סגור)


סניפים:

רמת השרון: מתחם פי גלילות
כפר סבא: זאב בלפר 16 -
השכרה (עסקית בלבד) וליסינג
ראשל"צ: סחרוב 12 -
נק' מכירה בלבד (ללא השכרה)

טלפונים:
אזור – 073-2232398 ו- 2188*
רמת השרון – 2188*
ראשון -03-6553462

יצירת קשר:

חייגו עכשיו 2188* או מלאו פרטיכם:

שעות פעילות:
א'-ה 8:00-17:00 (רמת השרון, ראשון, כפר סבא)
ו – 8:00-13:00
שבת (סגור)

 

סניפים:

רמת השרון: מתחם פי גלילות
כפר סבא: זאב בלפר 16 - השכרה (עסקית בלבד) וליסינג
ראשל"צ: סחרוב 12 - נק' מכירה בלבד (ללא השכרה)
טלפונים:
רמת השרון – 2188*
ראשון - 03-6553462