רכבים יד שנייה | יורודרייב
 
 

הנהלה ומשרדים: מתחם פי גלילות  | ליסינג והשכרה עסקית (לעסקים בלבד): זאב בלפר 16, כפר סבא  |  מכירה: סחרוב 12, ראשל"צ

2188*

מאמרים:

רכבים יד שנייה

היכן כדאי לרכוש רכבים מיד שנייה?

שוק רכבי יד שנייה בארץ הינו שוק גדול במיוחד, מכיוון שלא רבים ידם משגת לרכוש רכב חדש היישר מהיבואן. האופציה הטובה ביותר היא לרכוש רכבים מחברת ליסינג אשר מציעה צי רכבים חדשים ובמצב מצוין. אם אתם רוכשים מחברת ליסינג, היו סמוכים ובטוחים שביצעתם קניה חכמה.

מה הכי חשוב בקנית רכב משומש?
רכבים יד שנייה יכולים להיות לעיתים בגדר תעלומה. הרי אין לכם באמת את כל המידע באשר לרכב, האם הוא עבר תאונות, האם הוא סובל מבעיות מכאניות כלשהן, מי שינסה למכור לכם רכבים יד שנייה, תמיד ינסה ליפות את המצב. ולכן, רכבים יד שנייה מומלץ לרכוש מחברת ליסיניג אמינה, מהימנה ובעלת שם. אתם תהיו בטוחים שרכשתם את הרכב הטוב ביותר, במחיר ההוגן ביותר, תוך אפשרות לקבל את השירות הטוב ביותר, לאורך כל הדרך. אתם רוכשים רכב שיש לו אימא ואבא, יש אל מי לפנות בכל עת בה מתעוררת בעיה כלשהי.

על אלה רכבים מדובר?
רכבים יד שנייה אשר נרכשו מחברת ליסינג, הינם רכבים שנמכרו ללקוחות במסגרת ליסינג פרטי יד שנייה או רכבים מושכרים. חשוב מאוד לציין, כל הרכבים ללא יוצא מן הכלל, היו מטופלים אך ורק במוסכים מורשים. כאשר אתם רוכשים רכבים יד שנייה מאדם אנונימי, לעולם לא תדעו באם הרכב אכן טופל במוסכים מורשים, או שעבר בין מוסכים שאינם איכותיים. במידה ותמצאו ליקויים ברכב אותו רכשתם, חברת הליסינג תהיה אחראית על התיקונים וללא כל תוספת מחיר.

כמו כן, בחברה מועסקים יועצי רכב, אשר יוכלו ללוות אתכם לכל אורך התהליך ולסייע לכם לבחור את הרכב האופטימאלי מבחינתכם, רכב אשר יענה על כל הצרכים שלכם. מדובר על רכבים אשר נמצאים על הכביש במשך 3-4 שנים, כולם במצב מעולה, מכיוון שטופלו כל העת בידי חברת הליסינג. רכבים שהופנו אך ורק למוסכים מורשים, חלקי החילוף שלהם הינם מקוריים, הישר מבית היצרן.

רוצים לרכוש רכבים יד שנייה באיכות מעולה, רכבים אשר ישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן? לא רוצים לראות מוסך בזמן הקרוב? פנו עוד היום אל חברת יורו דרייב, ואנו נחזור אליכם בהקדם!
 
 


יצירת קשר:

חייגו עכשיו 2188*
או מלאו פרטיכם:

שעות פעילות:
א'-ה 8:00-17:00 (רמת השרון, ראשון, 
כפר סבא)
ו – 8:00-13:00
שבת (סגור)


סניפים:

רמת השרון: מתחם פי גלילות
כפר סבא: זאב בלפר 16 -
השכרה (עסקית בלבד) וליסינג
ראשל"צ: סחרוב 12 -
נק' מכירה בלבד (ללא השכרה)

טלפונים:
אזור – 073-2232398 ו- 2188*
רמת השרון – 2188*
ראשון -03-6553462

יצירת קשר:

חייגו עכשיו 2188* או מלאו פרטיכם:

שעות פעילות:
א'-ה 8:00-17:00 (רמת השרון, ראשון, כפר סבא)
ו – 8:00-13:00
שבת (סגור)

 

סניפים:

רמת השרון: מתחם פי גלילות
כפר סבא: זאב בלפר 16 - השכרה (עסקית בלבד) וליסינג
ראשל"צ: סחרוב 12 - נק' מכירה בלבד (ללא השכרה)
טלפונים:
רמת השרון – 2188*
ראשון - 03-6553462