קניית רכב מליסינג

קניית רכב מליסינג – בדרך לרכישת מכונית חדשה

קניית רכב מליסינג – הדרך הנכונה לרכישת מכונית חדשה באמצעות קניית רכב מליסינג תוכלו לרכוש מכונית חדשה בתנאים מימון נוחים. עסקאות של קניית רכב מליסינג מופנות היום, גם למגזר הפרטי.

 

בשנים האחרונות, שיטת ליסינג היא השיטה השכיחה ביותר להצטיידותם של חברות וארגונים בצי של מכוניות חדשות. אך בתקופה האחרונה, שיטה זו הפכה להיות פופולארית גם בקרב של המגזר הפרטי.

מהי שיטת קניית רכב מליסינג? 

במסגרת של עסקאות קניית רכב מליסינג, חברות ליסינג שונות מציעות ללקוחות פרטיים שרכשו דרכן את המכוניות שלהם, חוזה שירות וטיפולים אשר מותיר בידי חברות הליסינג את הצד התפעולי של הרכב בידיהן.

מהי המשמעות של עסקת קניית רכב מליסינג עבור הלקוח?

במסגרת של עסקת קניית רכב מליסינג, הלקוח הפרטי מוצא את עצמו משוחרר מהאחריות לביצוע טיפולים ברכב. מהרגע שאתם סוגרים על חוזה של קניית רכב מליסינג עם חברת הליסינג, אתם לא צריכים להתעסק עם הטיפול השוטף של הרכב כשכל ההתעסקות והדאגה לנושא התפעולי עוברת לידי חברת הליסינג.

המשמעות המיידית של הסרת האחריות והדאגה מכתפיכם, היא שאתם לא צריכים לבזבז זמן מיותר על התפעול ואחזקת הרכב, על הבאת הרכב למוסך לקבלת טיפולים שוטפים או מיוחדים.

עד היום אלה היו התנאים שקיבלו שכירים שנהנו מרכב צמוד ממקום העבודה.היום הטבה זו פתוחה לכל מי שמחזיק בחוזה קניית רכב מליסינג.

אילו שירותים אתם מקבלים במסגרת של עסקת קניית רכב מליסינג?

במסגרת עסקת קניית רכב מליסינג, אתם מקבלים שירותים כמו:

  • טיפול במוסך מורשה
  • תיקון תקלות ברכב
  • קבלת רכב חלופי במידת הצורך
  • הסדרי ביטוח
  • טסט לרכב
  • אפשרות להתקנת דלקן ועוד

עסקת קניית רכב מליסינג נחשבת לעסקה מעולה עבור מי שמעוניין לרכוש רכב חדש, אך אין לו את כל ההון הנדרש לרכישה, וזקוק להלוואה על מנת לרכוש את הרכב, ואף מעוניין שחברת הליסינג תדאג בעתיד לפן התפעולי של הרכב.

 

אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות קניית רכב מליסינג, הנכם מוזמנים להתקשר או לבקר במשרדיה של חברת יורודרייב ניהול ציי רכב בע"מ ולשמוע על תכנית קניית רכב מליסינג.

חברת יורודרייב עוסקת בליסינג תפעולי עבור השוק העסקי והפרטי כבר שנים ארוכות. אחד מנציגי החברה ישמח לסייע לכם לגבי כל שאלה ונושא שתרצו לקבל עליו מידע על עסקת הליסינג שאתם מעוניינים בה.