קניית רכב מליסינג

אם אתם רוצים רכב חדש למשך שנים מבלי לרכוש רכב בכל פעם, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קניית רכב מליסינג. כאשר אתם קונים רכב מליסינג, עומדות בפניכם שתי אפשרויות: לאחר תשלום מקדמה ותקופה בה שילמתם תשלום חודשי קבוע תוכלו לרכוש את הרכב ולשלם את היתרה, או להחזיר את הרכב ולהחליף לרכב חדש יותר. עם קניה מליסינג יש לכם את האפשרות ליהנות מרכב חדש שלא יכולתם להרשות לעצמכם לרכוש בדרך רגילה ולהמשיך ולחדש את הרכב שלכם כל הזמן.

עוד יתרונות של קניית רכב מליסינג

לקניית רכב מליסינג יש יתרונות נוספים:

  • מציאת רכב ספציפי בקלות: אם ישנו דגם שאתם מחפשים באופן ספציפי, בשוק מכירות רכב יד שניה רגיל תצטרכו לעשות חיפושים על מנת למצוא בדיוק את הרכב שאתם מחפשים. חברות מכירה מליסינג מעמידות לרשותכם כל אפשרות. אם אתם מעוניינים למשל במאזדה, תוכלו למצוא בקלות ליסינג מאזדה. כל חברת מכירה מליסינג תציע לכם ליסינג מאזדה. רק להשוות בין החברות ולהחליט באיזו חברה לבחור.
  • תנאי תשלום מעולים: מול אדם פרטי המוכר את רכבו לא תוכלו לבצע עסקה בה תנאי התשלום והמימון נוחים כמו בעסקת קניה מליסינג. אנחנו ביורו דרייב, בתור אחת החברות הבולטות בשוק בתחום, נותנים לכם הסדרי תשלום נוחים במיוחד בהתאמה לכל לקוח ולקוח. כך לא תצטרכו להכנס לחובות ותקבלו את הרכב שאתם מחפשים.
  • הכרת ההיסטוריה של הרכב: אם ברכישת רכב מאדם פרטי אתם לא בטוחים במאה אחוז בהיסטוריה של הרכב וצריכים להעביר אותו בדיקות שונות בכדי לא לקנות חתול בשק, עם קניה מליסינג הכל נפרש לפניכם: אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים. זאת כמובן בתנאי שאתם עושים את העסקה מול חברה אמינה ובעלת מוניטין כמו יורו דרייב.

למה לשים לב כשאתם עושים קניה מליסינג?

לפני הקניה עשו סקר שוק בין החברות השונות. אל תבדקו רק את המחיר שמציעה לכם החברה. זהו מרכיב אחד בתוך שקלול מרכיבים שעליכם לעשות. אל תתפשרו על אמינות החברה והניסיון שלה. מדובר על התקשרות ארוכת טווח מול החברה ולכן חשוב שהחברה תהיה אמינה, גם אם המחיר יהיה מעט יקר יותר מאשר אצל חברה מתחילה שרוצה למשוך אתכם באמצעות מחיר זול

יורו דרייב היא חברה מוכרת היטב בשוק הליסינג, מציעה מחיר, תנאי תשלום ושירות מעולים ונמצאת איתכם לפני הקניה, במהלכה וגם אחריה.