קניית רכב ליסינג

יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ הוקמה בשנת -2001. לבעלי החברה נסיון של מעל 25 שנים בענף הרכב. החברה עוסקת בליסינג תפעולי לשוק העסקי והפרטי, השכרת רכב, מסחר ברכב מיד ראשונה וטרייד אין ומציעה קניית רכב בליסינג, קניית רכב חדש, קניית רכב חדש מליסינג, קניית רכב יד 2. יורודרייב מאופיינת ברמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל אחד מלקחותיה גדול וקטן כאחד. רק ביורודרייב הלקוחות שלנו נהנים משקט נפשי בזמן רכישה ולאחריה. יש לנו נסיון רב בהתאמת הרכב בהתאמת הרכב ללוקח על צרכיו, העדפותיו האישיים ותקציבו.

בין אם אתם מעוניינים לבצע קניית רכב חדש מליסינג, קניית רכב יד 2 או קניית רכב חדש לגמרי, יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ מציעה לכם הנאה מרכב מעולה ואפשרויות מימון נוחות. קניית רכב בליסינג היא הקניה הפופולרית כיום בשוק המכוניות ויש לה היצע רכבים מאוד גדול. כאשר מדובר על יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ, קניית רכב בליסינג הופכת לדבר של מה בכך. אין צורך להתרוצץ, אין צורך לבזבז ימי עבודה ואין צורך בבדיקות לפני קניה.

אצלנו תמצאו רכבים במצב מעולה, מטופלים ומאובזרים, מיצרנים שונים ובדגמים שונים על פי תקציבכם. הצוות המקצועי שלנו יעזור לכם בבחירה, כדי שתוכלו לבחור את רכב החלומות שלכם. בנוסף למחירים תחרותיים, אנו נותנים אחריות על קניית רכב בליסינג. יתרונות רבים יש בקניה כזו – יש לנו מגוון רחב של רכבים, אנו מציעים תנאי מימון אטרקטיביים, המחירים שלנו נוחים, ישנה אפשרות לביצוע טרייד אין והכי חשוב, הכל נעשה ברוגע, בלי טרטורים מיותרים, בלי אין ספור שיחות טלפוניות, מפגשים, בדיקות ועוד.

אז אם קיבלתם את ההחלטה ההגיונית והמובנת מאליה לבצע קניית רכב מיורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ, תוכלו לראות במו עיניכם את היסטוריית הטיפולים שהרכב עבר, לקבל אחריות יבואן בחלק מהרכבים, תוכלו להחליט האם לרכוש מליסינג פרטי או מליסינג תפעולי ולקבל אחריות על הרכב. מגוון האפשרויות הרחב שיש לנו להציע הופך את הקניה למאוד נוחה ומאוד משתלמת. שיטת הקניה הנ"ל היא מאוד נוחה, ואם מוסיפים לה גם שרות מקצועי ומעולה, יחס אישי לכל לקוח, תודעת שרות גבוהה, אזי בנוסף לנוחות, מדובר בקניה משתלמת ביותר.