מכירת רכב מליסינג

יורודרייב איתך לאורך כל הדרך

מבט על כבישי ישראל ועיון בנתוני הזכאים לרישיון נהיגה אינו מותיר ספקות: אנו חיים בעידן שבו כלי הרכב הוא חלק אינטגראלי בחיינו, כזה שקשה מאוד לחיות בלעדיו. אם בעבר הדרך היחידה לרכב משלך הייתה ע"י רכישה, הרי שהיום התמונה שונה, אין חובה להיות בעל הון מעל הממוצע לשם כך.

יורודרייב – חברת מכירת רכב מליסינג מובילה בתחומה, אשר הוקמה בשנת 2001, המשתייכת לקבוצת א.ד.י רכב בע"מ, המתמחה ב השכרת רכב, שירותי ליסינג, מכירת רכבים מיד שניה, מציעה לכם עולם שלם של אפשרויות לרכישה והשכרת רכבים בתנאים אטרקטיביים תוך שימת דגש על איכות ושירות.

ביזנס, פלז'ר ומה שביניהם

זה קורה לכולנו מדי פעם: רכב יפה צד את עינינו, אך אין ביכולתנו לרכוש אותו. אין צורך לתת לתסכול להשתלט עלינו. יורודרייב מכירת רכב מליסינג תגשים עבורך את החלום במחיר שווה לכל נפש. בין אם זה למטרת חופשה, עניינים עסקיים, או סתם בשביל ההרגשה הטובה, כל זאת תוך התחייבות בלתי מתפשרת לתקינות ולבטיחות הרכב. מכירת רכב מליסינג שלנו תשמח לסלול עבורך את הדרך לחלום.

 

שירות יורודרייב ליסיניג תפעולי - כל הדרכים בשבילך!

מעבר דירה, צרכי עבודה זמניים ומקרים נוספים שונים, מחייבים אותך ברכב מסחרי לתקופה קצרה. במקום לשבור את הראש איך להשיג את המטרה, במקום לבקש ממכרים ולהישאר חייב להם, מכירת רכב מליסינג עושה לך חיים קלים.

 

ברשותה של יורודרייב מבחר גדול של רכבים מסחריים שיוצרו במגוון חברות, בעלי רמת תחזוקה גבוהה, אשר יעניקו לך מענה מהיר לצרכיך במחיר ובתנאים אטרקטיביים.

 

רוכשים ונהנים

כל אחד מאיתנו שעומד בפני רכישת רכב מיד שנייה שואף לרכוש רכב בעל רמה כללית טובה, כזה שתוחזק וטופל בצורה קפדנית, ואם אפשר לקבל אחריות מה טוב.

 

יורודרייב מכירת רכב מליסינג מציעה מבחר עצום של רכבים, פרטיים ומסחריים, שעונים על כל הצרכים. נציגי החברה ישמחו לפגוש אתכם ללא התחייבות ולהציע לך את מגוון האפשרויות, הן מבחינת דגמים והן מבחינת תנאי תשלום.

 

מיד אז למה אתם מחכים? קבעו עוד היום פגישה ותסללו את דרככם לנתיב הנכון עבורכם.