ליסינג BMW

ליסינג BMW הוא השיטה בה בוחרים עסקים וחברות רבים לענות על הצורך שלכם ברכב. שיטת הליסינג, בה ניתן לבחור בין ליסינג BMW, ליסינג מרצדס, ליסינג קיה, סקודה ספורב ליסינג וסוגי רכבים רבים נוספים, היא דרך נהדרת להחזיק את כמות הרכבים הדרושה לכם ואת סוג הרכב שאתם רוצים. ליסינג מתאים לחברות ועסקים בסדרי גודל שונים, החל מעסקים קטנים ועד חברות ענק וארגונים, וגם לאנשים פרטיים.

ליסינג פרטי? תפעולי? מה ההבדל?

כבר החלטתם אם אתם רוצים ליסינג BMW או ליסינג מרצדס? או אולי דווקא ליסינג קיה? בכל מקרה, יש מספר שיטות לליסינג, כל אחד יכול לבחור את הליסינג המתאים לו. בשיטת הליסינג התפעולי הרכב נמצא אצלכם אך כל האחריות על הצד התפעולי מוטלת עלינו. אנו בחברת יורודרייב, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים במכירת סקודה ספורב ליסינג, ליסינג BMW וליסינג של רכבים רבים נוספים, כך שאנו יודעים היטב כיצד לתת לרכבים אלה את הטיפול הטוב ביותר. ניתן גם לבחור בשיטת הליסינג המימוני, בה תשלמו סכום חודשי קבוע אך הצד התפעולי נמצא באחריותכם. באפשרותכם להחליט על רכישת הרכב לאחר שלוש שנים ולשלם את יתרת התשלום שנותרה.

להשאר תמיד עם רכב חדש

לכולם קוסם העניין של נהיגה ברכב חדש. עם ליסינג BMW או כל ליסינג אחר תוכלו לנהוג תמיד ברכב חדש. איך? לאחר שלוש שנים של שימוש ברכב תוכלו להחזירו ולהחליף אותו ברכב חדש יותר. כך אתם נשארים תמיד עם רכב חדש ללא הצורך למכור את הרכב. לכן, שיטת הליסינג הופכת פופולארית יותר ויותר גם בשוק הפרטי ולא רק בשוק העסקי. ליסינג פרטי מיועד ללקוחות פרטיים שרוצים לעשות עסקת ליסינג שלא במסגרת חברה. הם יכולים לאחר שלוש השנים של תשלום קבוע לרכוש את הרכב או להחזירו ולקבל חדש במקומו.

בכל מקרה- להתקשר עם החברה הנכונה

בין אם זהו ליסינג BMW או כל ליסינג אחר, ליסינג תפעולי או מימוני, בכל מקרה- בחרו את החברה הנכונה. אל תתפשרו על איכות בגלל המחיר. ליסינג הוא לא רכישה חד פעמית אלא אתם נמצאים עם החברה בקשר קבוע, במיוחד בליסינג התפעולי. אנחנו ביורודרייב מוכיחים את עצמנו פעם אחר פעם באיכות השירות שאנו נותנים ללקוחות. אנו באים לקראת הלקוח ומתאימים לכל אחד את סוג הליסינג המתאים לצרכיו.