ליסינג תפעולי מלא

ליסינג תפעולי מלא

יותר ויותר חברות בוחרות לענות על הצורך שלהן ברכבים זמינים לרשותן בכל רגע באמצעות ליסינג. ליסינג תפעולי לחברות אשר חברות רבות בוחרות בו הוא ליסינג תפעולי מלא. בשיטה של ליסינג תפעולי מלא בעלי העסק או החברה מקבלים את הרכב לרשותם אך כל האחריות היא של חברת הליסינג. כאן בעצם מרויחה החברה מכל הכיוונים- נהנית מצי רכבים שעומד לרשותה כל הזמן אך הבעלות, ועימה גם האחריות לרכב, אינו מוטל עליה אלא על חברת הליסינג. אין פלא שליסינג תפעולי מלא מחליף את רכישת הרכבים בהרבה מאוד חברות ועסקים.

 

לבחור בכל רכב שאתם רוצים

ישנו רכב שאתם רוצים במיוחד ומעדיפים שכל צי הרכבים שלכם יהיה מאותו סוג? אנחנו בחברת יורודרייב, במסגרת ליסינג תפעולי לחברות, מציעים לכם שפע של סוגי רכבים. נוכל לעשות איתכם עסקת ליסינג AUDI, ליסינג טויוטה ואפילו ליסינג מרצדס אם זהו רצונכם. ליסינג תפעולי מלא מאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים. הגשימו את החלום באמצעות ליסינג טויוטה, מרצדס, ליסינג AUDI או כל רכב אחר מתוך ההיצע הגדול שישנו.

 

לחסוך בתשלומים ותחזוקה

לקוחות רבים שלנו לא מאמינים איזו הקלה יש במעבר לשיטת ליסינג תפעולי מלא. אם קודם לכן הם חשבו שבעלות על רכבים משמעה עוד כוח, היום הם מבינים שהכוח הוא דווקא בלחסוך לעצמם את כאב הראש: תיקונים, טיפולים שוטפים, מציאת רכב חלופי בעת הצורך, אגרות, ביטוחים- כל אלה יורדים מכם ועוברים אל חברת הליסינג. הדבר יבוא לידי ביטוי גם בחיסכון כל ההון הנדרש להשקעה בכוח אדם שעסק רק בנושא אחזקת הרכבים. את אותו הון תוכלו להפנות למטרות אחרות, חשובות יותר.

 

לבחור את החברה הנכונה

אנו בחברת יורודרייב עם הרבה ניסיון ושמענו כבר סיפורים רבים מלקוחות, גם כאלה שהיו מקושרים לחברת ליסינג אחרת ויצאו מאוכזבים. ההתקשרות עם חברת הליסינג היא ארוכת טווח ולכן חשוב שתוכלו לסמוך על החברה שתספק לכם את כל השירות הנדרש, גם שירות שוטף וגם שירות במקרה של תקלה או תאונה. אנחנו ותיקים בתחום ויש לנו את כל האמצעים לספק לכם טיפול מיידי ורכב חלופי בשעת הצורך. פנו אלינו ונציע לכם ליסינג תפעולי מלא בו תרגישו שהרכב שלכם אך כל האחריות היא עלינו.