ליסינג פרטי

ליסינג פרטי הפך בשנים האחרונות לאחד מהפתרונות המבוקשים והאהובים ביותר בקרב ישראלים רבים בתחום רכישת והשכרת רכב. למעשה, ליסינג פרטי הינה עסקה בה הקונה משלם מקדמה מסוימת, ולאחר מכן מחלק את התשלומים הנותרים לאורך תקופת זמן אשר נקבעה מראש, בדרך כלל, עם תשלום של יתרת החוב בסיום התקופה. חברות שונות אשר מציעות ליסינג פרטי למעשה מאפשרות מגוון רחב של אפשרויות מימון, בהתאם ליכולת ולהעדפה של הלקוח, וכמובן בהתאם לסוג הרכב. יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים רבות אשר הוקמה בשנת -2001. כמו כן, לבעלי החברה ניסיון של למעלה מ-25 שנים בענף הרכב. החברה עוסקת בליסינג תפעולי לשוק העסקי והפרטי,השכרת רכב, מסחר ברכב מיד ראשונה וטרייד אין. יורודרייב מאופיינת ברמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל אחד מלקוחותיה גדול וקטן כאחד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק יחס אישי לכל קהל לקוחותיה. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי ליסינג פרטי, ליסינג פרטי ללא מקדמה, ליסינג פרטי סקודה, ליסינג רכב ועוד.

 

ליסינג פרטי סקודה

ליסינג פרטי סקודה הינו למעשה רכישה של רכב מחברה מקצועית אשר מציעה רכב במחירים נוחים ובתנאי מימון אטרקטיבים. בדרך כלל עסקה זו דורשת מקדמה, תשלומים למשך תקופת זמן מוגדרת מראש, ותשלום היתרה בסוף הזמן. בשונה מליסינג תפעולי, בליסינג פרטי, הלקוח למעשה אחראי על כל הטיפולים והתחזוקה של הרכב, לאורך כל התקופה.

 

ליסינג רכב

חברות ליסינג רכב עושות שימוש במערך הלוגסטי אשר ברשותן, זאת על מנת להתחרות ביבואנים של השוק הפרטי. כוח הקניה של חברות אלו מעניק להן אפשרות להציע רכבים במחירים נוחים, לצד הצעות מימון נוחות ומשתלמות.