ליסינג חברה 

הלקוחות המרוצים של חברת יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ נהנים משרות ליסינג לחברות ולעסקים, ליסינג טויוטה וגם ליסינג ללא מקדמה. ליסינג חברה שיורודרייב מציעה הוא ליסינג ברמת שרות גבוהה ואיכותית. מדובר על אנשי מקצוע עם וותק של שנים רבות בתחום, עם מיומנות ותודעת שרות גבוהה. יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ הוקמה בשנת -2001.  לבעלי החברה נסיון של מעל 25 שנים בענף הרכב.

החברה עוסקת במתן שרות עבור ליסינג תפעולי לשוק העסקי והפרטי, השכרת רכב, מסחר ברכב מיד ראשונה וטרייד אין. יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ מאופיינת ברמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל אחד ואחת מלקחותיה גדול וקטן כאחד. ליסינג חברה מעולה לעסקים כיוון שניתן לעשותו עם מספר רכבים על פי צרכי החברה, החל מרכב אחד בודד ועד עשרות רכבים ואף יותר. ליסינג לחברות מאפשר למעסיק לתת הטבה אטרקטיבית לעובדיו ולהביא לחסכון על ידי צמצום משאבים שכרוכים בהפעלת צי רכבים. יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ  מציעה ליסינג טויוטה, ליסינג ללא מקדמה באמצעות רכבים חדשים. אנו מקפידים על טיפולים בזמן ותפעול מלא ושוטף במהלך כל תקופת ליסינג חברה. בתום תקופת הליסינג ניתנת אפשרות להחליף את הרכב שהשתמשתם בו לרכב חדש.

אנו מציעים ליסינג חברה בתנאים אטרקטיביים, בשרות מקצועי מלא, יחס אדיב ומגוון גדול של דגמים. הבחירה ביורודרייב היא לא רק בחירה נבונה, היא בחירה מנצחת. תקבלו רכב חדש מהניילונים, מאובזר בצורה מקסימלית, עם פריסת תשלומים נוחה וללא מקדמה. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בבחירה מושכלת שמתאימה באופן מושלם לצרכים ולאופי שלכם. בנוסף, תקבלו תחזוקה מלאה שכוללת טיפולים תקופתיים במוסכים מורשים, מענה במוקד שירות לקוחות פעיל וכיסוי ביטוחי. יתרונות רבים יש לליסינג: ניתן להתאים את תנאי התשלום לכל לקוח, ניתן לקבל ליווי ושרות אישיים 24 שעות ביממה, כולל שרותי גרירה וכן ניתן לבחור את דגם הרכב הרצוי. אנו ביורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ קשובים קודם כל לצרכי לקוחותינו, ולכן השרות שאנו מעניקים הוא ללא תחרות, המוניטין שלנו מעיד על אמינות, זמינות, שקיפות כלפי לקוחותינו ויחס אדיב וחם. בואו גם אתם להנות מראש שקט משרות מעולה ומתנאי ליסינג אטרקטיביים.