השכרת רכב בארץ

בעבר הרחוק היה נהוג לחשוב כי השכרת רכב בישראל מיועדת אך ורק למקרים שקורה משהו שמונע מבעדכם להשתמש ברכב הפרטי שלכם, כגון טיפול במוסך, תאונה חלילה ועוד. אך כיום כבר ברור לכל כי השכרת רכב בארץ היא דבר משתלם הרבה יותר משימוש במוניות ואפילו אוטובוסים, גם כאשר מדובר על ימים בודדים.

יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ מציעה שרותי השכרת רכב לטווח קצר וארוך. הרבה מאוד אנשים משתמשים בשרותי השכרת רכב בארץ כאשר הם מוכרים את רכבם הישן וממתינים לקבלת החדש. לעתים מדובר בתקופה של מספר שבועות ועד מספר חודשים בהם הם רוצים להשאר ניידים. השכרת רכב בארץ מיועדת למגוון רחב של צרכים ויעודים. יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ הוקמה בשנת -2001.  לבעלי החברה נסיון של מעל 25 שנים בענף הרכב. החברה עוסקת בליסינג תפעולי לשוק העסקי והפרטי, השכרת רכב, מסחר ברכב מיד ראשונה וטרייד אין. יורודרייב מאופיינת ברמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל אחד מלקחותיה גדול וקטן כאחד. אנו ביורודרייב מציעים השכרת מכוניות מתוך מבחר עשיר של רכבים אשר יענו על צרכיכם. יש לנו הנסיון רב שנים בתחום השכרת רכב בישראל, אלפי לקוחות מרוצים מכל חלקי הארץ, שרות מקצועי ואדיב.

ניתן לומר ללא צל של ספק כי השכרת רכב בארץ של יורודרייב ניהול ציי רכב והשכרה בע"מ היא ברמה גבוהה עם רכבים מאובזרים היטב, אשר עונים לצרכי הלקוחות שלנו. השכרת רכב משתלמת כשמדובר בחופשים, נסיעות ארוכות, גם לתקופות שונות. אנו מקפידים על השכרת מכוניות בצורה הוגנת ובשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו ומאמינים כי שרות טוב הוא זה אשר עושה את ההבדל. צי הרכבים שלנו גדול מספיק ומגוון דיו על מנת לספק כל צורך ורצון של כל לקוח פוטנציאלי. אנו מקפידים על בטיחות הרכבים שלנו, כי בטחון הלקוחות שלנו הוא מעל לכל, לכן הרכבים עוברים בדיקות תקופתיות על ידי קצין הבטיחות שלנו בתדירות גבוהה.

לאחרונה, השכרת רכב תופסת תאוצה עבור כל אותם אנשים אשר בוחרים להשאיר את מכוניתם הפרטית בחניית ביתם או לנסוע לטיול מרוחק מבלי לחשוב על הבלאי של מכוניתם. גם עבור אנשים אשר לא מחזיקים ברכב פרטי, מדובר בפתרון מושלם.