חברת ליסינג | יורודרייב
 
 
ליסינג  |  השכרה  |  מכירה  |  טרייד אין

מכירת רכב מיד ראשונה

ליסינג, השכרה, טרייד אין

רח' החרש 18, תל אביב
חפשו ב WAZE "יורודריב"

2188*

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:
רח' החרש 18, תל אביב

 חברת ליסינג

 יורודרייב – איתך לאורך כל הדרך

מבט על כבישי ישראל ועיון בנתוני הזכאים לרישיון נהיגה אינו מותיר ספקות: אנו חיים בעידן שבו כלי הרכב הוא חלק אינטגראלי בחיינו, כזה שקשה מאוד לחיות בלעדיו. אם בעבר הדרך היחידה לרכב משלך הייתה ע"י רכישה, הרי שהיום התמונה שונה, אין חובה להיות בעל הון מעל הממוצע לשם כך.

חברת ליסינג כמו יורודרייב מובילה בתחומה, אשר הוקמה בשנת 2001, המשתייכת לקבוצת א.ד.י רכב בע"מ, המתמחה בהשכרת רכבים, שירותי ליסינג, מכירת רכבים מיד שניה, מציעה לכם עולם שלם של אפשרויות לרכישה והשכרת רכבים בתנאים אטרקטיביים תוך שימת דגש על איכות ושירות.

ביזנס, פלז'ר ומה שביניהם

זה קורה לכולנו מדי פעם: רכב יפה צד את עינינו, אך אין ביכולתנו לרכוש אותו. אין צורך לתת לתסכול להשתלט עלינו. חברת ליסינג  כמו יורודרייב  תגשים עבורך את החלום במחיר שווה לכל נפש. בין אם זה למטרת חופשה, עניינים עסקיים, או סתם בשביל ההרגשה הטובה, כל זאת תוך התחייבות בלתי מתפשרת לתקינות ולבטיחות הרכב. חברת ליסינג כגון יורודרייב תשמח לסלול עבורך את הדרך לחלום.

שירות יורודרייב ליסיניג תפעולי - כל הדרכים בשבילך!

מעבר דירה, צרכי עבודה זמניים ומקרים נוספים שונים, מחייבים אותך ברכב מסחרי לתקופה קצרה. במקום לשבור את הראש איך להשיג את המטרה, במקום לבקש ממכרים ולהישאר חייב להם, חברת ליסינג עושה לך חיים קלים.

ברשותה של יורודרייב מבחר גדול של רכבים מסחריים שיוצרו במגוון חברות, בעלי רמת תחזוקה גבוהה, אשר יעניקו לך מענה מהיר לצרכיך במחיר ובתנאים אטרקטיביים .

רוכשים ונהנים

כל אחד מאיתנו שעומד בפני רכישת רכב מיד שנייה שואף לרכוש רכב בעל רמה כללית טובה, כזה שתוחזק וטופל בצורה קפדנית, ואם אפשר לקבל אחריות מה טוב.

יורודרייב חברת ליסינג תפעולי מציעה מבחר עצום של רכבים, פרטיים ומסחריים, שעונים על כל הצרכים. נציגי החברה ישמחו לפגוש אתכם ללא התחייבות ולהציע לך את מגוון האפשרויות, הן מבחינת דגמים והן מבחינת תנאי תשלום.

מיד אז למה אתם מחכים? קבעו עוד היום פגישה ותסללו את דרככם לנתיב הנכון עבורכם
 
ט.ל.ח  |  כל הזכויות שמורות  ©  יורודרייב בע"מ, רח החרש 18, תל אביב - 073-223-2323  |  קטלוג רכבים מיד ראשונה >
ליסינג
ליסינג לחברות
ליסינג לעסקים
ליסינג תפעולי
קניית רכב מליסינג
ליסינג תפעולי לחברה
רכב מליסינג
השכרת רכבים
מכוניות להשכרה
חברות השכרת רכבים
השכרת רכב ליום אחד
השכרת רכב בת"א
מכירת רכב מליסינג
ליסינג תפעולי מלא
ליסינג תפעולי לחברות
חברת ליסינג
השכרת רכב בישראל
ליסינג לחברה
ליסינג תפעולי פרטי
ליסינג יונדאי
סקודה סופרב ליסינג
ליסינג פולקסווגן
סקודה אוקטביה ליסינג
ליסינג פורד
ליסינג קיה
חברות ליסינג לרכב
ליסינג BMW
ליסינג מאזדה
ליסינג AUDI
ליסינג טיוטה
ליסינג מרצדס